Martin Máša,MDDr.

člen International Society of medicinal mushrooms (ISMM), Certifikovaný predajca húb Českou mykologickou společností, CEO Hrotlife

Ahojte! Moje meno je Martin, a som nesmierne rád, že Vám môžem predstaviť náš projekt- Hrotlife. Pracujem ako zubný lekár a špecialista v parodontológii a ochoreniach ústnych slizníc. Okrem klinickej praxe vediem výskum na účinnosť Probiotík v liečbe a zloženie mikrobiomu v ústnej dutine.

Vo svojej praxi sa často stretávam s ľuďmi- mladými i starými, ktorí podcenili prevenciu v oblasti zdravia, a chtiac-nechtiac sa ocitli v slepej uličke. Bohužiaľ, v klasickej medicíne často chýba komplexné vnímanie problémov a človek sa ocitne v nekonečnom kolobehu behania po doktoroch. Keďže sme začali zdravie vnímať len ako absenciu choroby, a nie aktívny a zdravý životný štýl, cítim potrebu tento mindset ľudí zmeniť.

Projekt Hrotlife je inšpirovaný vysokohorskou prírodou, kde sa všetko živé  musí adaptovať na  drsné podmienky, aby prežilo. Stresujúci život v mestách nás síce neohrozuje priamo na živote, ale nepriaznivo vplýva na naše zdravie. Ak budeme slepí k signálom nášho tela, ľahko sa môžeme ocitnúť v situácii, z ktorej nájsť východisko už bude náročné. Adaptogény a huby sú jednoznačnou cestou ako svoj organizmus posilniť v boji so stresom a nástrahami „rýchleho“ životného štýlu.

Radoslav Conev, Mgr.;

Zakladateľ Bioruža,s.r.o , CFO Hrotlife

Ahojte, ja som Rado. Počas môjho štúdia na farmácii som založil úspešné firmy ako Bioruža, alebo Proviotic, ktoré pôsobia vyše dekády na česko-slovenskom trhu. Rozhodli sme sa využiť naše know-how a našim verným i novým zákazníkom ponúknuť nový koncept doplnkov, ktoré sa u nás zatiaľ objavujú iba sporadicky. Keďže stresu čelím pri projektoch denno-denne, hľadal som niečo, čo mi pomôže zmierniť dopady stresu na zdravie. Až som sa dostal k funkčným hubám. Odvtedy som nielen zmiernil stres, ale svoju pracovnú, aj mentálnu výkonnosť som posunul o level vyššie. Chceme tieto prírodné adaptogény predstaviť aj Vám,  aby ste mohli objaviť v sebe nepoznané.

Nájdete u nás len tú najvyššiu kvalitu doplnkov. Sme v úzkom kontakte s výrobcami a pravidelne testujeme všetky výrobky, ktoré predávame zákazníkovi. Nepoužívame lacné, laboratórne pestované myceliárne produkty z Ázie, ktoré nielen nedosahujú dostatok účinných látok, ale častokrát môžu byť zaťažené priemyselným znečistením. Vyberáme si kvalitných dodávateľov a produkty z biodynamického poľnohospodárstva, alebo divoký, avšak udržateľný zber priamo v lesoch.

Veronika Vondráková

Creative director Hrotlife

Ahoj, jmenuji se Veronika. V Hrotlife mám na starosti jeho kreativní stránku. Nejvíc si užívám photoshootingy v přírodě a v horách, kde je každý záběr dokonalý. Medicinální houby se ke mě dostaly nedávno, nejvíc mi pomohla Chaga na trávení. Taky mi hodně pomáhá Lion´s Mane při studiu medicíny, díky kterému se lépe soustředím a pamatuji si kvanta informací. Zatím zkoušíme jeho prototypy a ladíme detaily abychom Vám ho mohli představit v nejlepší kvalitě.